Olemme sopineet Kuopion Volttikadun Carlsonin kanssa (Volttikatu 1 B, 70700 Kuopio), että Kuopion puutarhaseuran jäsenet saavat jäsenkorttia näyttämällä -10% alennuksen normaalihintaisista puutarhamyymälän tuotteista. Alennusta ei voi yhdistää muihin tarjouksiin ja alennus ei koske puutarhakalusteita, grillejä, eikä puutarhakoneita.

Toivomme jäsentemme hyödyntävän jäsenkortin tuomia etuja! Muut jäsenedut löytyvät kotisivuiltamme kohdasta Jäsenille.

Info

c/o Anja Rämö
Vehmasmäentie 156
70870 Hiltulanlahti

Ota yhteyttä

Puutarhaseura on Puutarhaliitto ry:n jäsenjärjestö.

Rekisteriseloste

Lyhyesti

Kuopion Puutarhaseura ry on perustettu vuonna 1923. Seura on valtakunnallisen Puutarhaliiton paikallisyhdistys ja toiminta-alueena on Kuopion talousalue. Seuran toiminta on tavoitteellista ja vapaaehtoista puutarhatietouden jakamista.

Share This